Recenzie

SMS od zákazníka: Prosím pekne objednávám si od Vás Teza 2000 2x komplet. Cena je super. Kocourková Michaela

PS. kamárádka v Beroune Vaše zařízení má a je s ním moc spokojená

 

 

REAKCIA A NÁSLEDNÁ ODPOVEĎ : Šak áno, já len že je to úspornejšie ako elektrokotol a podstatne jednoduchšie. Včera mi poslal jeden pán tento email, že sa na toto kúrenie informoval:/ Volal som tomu pánovi Hudecovi z Nitry-Zobora , bol ústretový a ochotný mi na všetky otázky zodpovedať . V krátkosti : už mal nainštalované plast-hlinník trubky s rozvádzačmi ,má 2 zariadenia TEZA do série , ročné náklady na zaplatenie elektriky cca 1300€ , v tejto cene je zahrnutý aj ohrev úžitkovej vody elektrickým 80 litr. ohrievačom a normálna spotreba elektriny v domácnosti .Stavba je postavená z Ytong Lambda , obytná plocha bytu 92 m2 . Ešte sa Vám ozvem. Zatial ďakujem a ostávam s pozdravom./ Myslím si,že neklamem keď vravím, že je to jednoduché, že nepotrebujete komín ani kotol. Ďakujem za reakciu.

 

V stredu po vašom odchode som odskúšal kúrenie s TEZA 2000 a výsledok bol vinikajúci. Nechal som bežať len 2 okruhy, čo na skúšku stačilo. Spotreba 2KW za 1 hodinu na jedno zariadenie a vyhriatie podlahy bolo za 2 hodiny. To som bol prekvapený, že za tak krátky čas vyhrialo podlahu vo dvoch miestnostiach. Zatiaľ som teda veľmi spokojný,že som sa rozhodol pre toto vaše zariadenie.Ďakujem vám za výrobok a žehnám vašemu nápadu s TEZOU 2000 a prajem ešte veľa skvelých nápadov.
Pavol Holba Hradište pri Partizánskom

 

Dobrý den,
před dvěma lety jsem si nechal odmontovat 12 kW elektrický kotel se kterým jsem
vytápěl svůj rodinný dům o ploše 170 m2 podlahovým topením kde jsou použité
plastové trubky REHAU. Místo něho jsem si nechal namontovat tři zařízení
teza 2000 a výsledek je pro mně obdivuhodný. Odběr elektrické energie se mi
snížil o polovinu a spotřeba elektřiny je znatelně menší. Zatím mi stačilo většinou
používat jen dvě zařízení a teplo v domě je znatelně příjemnější než doposud.
Doporučuji tuto jednuduchou ale spolehlivou variantu topení.
Milan M. Hodonín.

 

Dobrý deň,

chcel by som ohodnotiť toto zariadenie veľmi dobrou známkou. Dostal som byt od mesta 2+1 a boli tam namontované

4 priamotopy ktoré mi zožrali za rok elektriny v hodnote 1200 eur. A teplo katastrofa.

Tak som si namontoval štyri menšie radiátory a na skúšku som k nim napojil jedno toto zariadenie a teplota na radiátoroch

65°C a teplota v byte oproti tým ....... priamotopom neporovnatelná. A finančne som zaplatil za celú zimu viac ako o polovicu menej

a ešte mám preplatok. A niesú s tým žiadné problémy. Veľmi dobrá vecička. Pavol L. Holíč.


  

Vrelá vďaka pán Marián!!! V novembri 2012 mi pán Marián namontoval dve tézy, aby som mohla vykurovať podlahové kúrenie plochy 120 m2./cca 600 m hadice rehau/ Pretože do dnešného dňa nebola dotiahnutá plynová vetva na našu ulicu. Týmto by som chcela vrelo doporučiť daný výrobok, ktorý rieši problém vykurovania, či už podlahového alebo radiátorového, nakoľko vôbec nie je potrebný plynový ani elektrický kotol. /taktiež ani komín/ S dvomi tézami som dosiahla viac ako 40 st.C na výstupe, čím som dosiahla teplotu 23-25 st. C v dome. Výrobok má jednoduchú montáž, zaberá málo miesta, vôbec nie je hlučný a cenovo prístupný a oproti elektrickému kotlu úspornejší.Som veľmi spokojná s týmto výrobkom, vrelo odporúčam!!!

Žaneta Kostolište.