Informácie o nás

V polovici roka 2012 sme uviedli na trh Slovenskej a Českej republiky nový produkt tepelné zariadenie TEZA 2000. Je to ďalšia varianta vo vykurovaní rôznych priestorov. Po niekoľkoročnom snažení, plnom rôznych skúšok, experimentovania a následovneho  patentového a certifikačného procesu sme dosiahli nášho cieľa priviesť na trh zariadenie, ktoré uspokojí individuálne potreby zákazníkov.


 

 

Tešíma sa stále väčšiemu záujmu o náš produkt a veríme, že aj naďalej si k nám nájde cestu veľa zákazníkov.

História projektu

Tepelné zariadenie TEZA 2000 vzniklo v roku 2009 s myšlienkou ako kúriť bez kotla. Chceli sme dosiahnuť bezstrátového kúrenia, čo niektoré kotle nedokážu, lebo musia zohriať veľké množstvo zásoby vody a naším cieľom bol zámer pracovať s čo najmenším množstvom vody, aby sme vykurovací systém zefektivnili a zjednodušili. Elekrická energia sa nám zdala pre tento smer najprijateľnejšia. 

Naši užívatelia

Naši cieľový  uživatelia sú všetci tý, ktorý chcú kúriť ekologicky alebo majú rôzne dôvody prečo sa rozhodli pre náš produkt. Napríklad nemohli alebo nechceli mať kotol, chceli vykurovať menšie priestory alebo chceli kombinovať naše zariadenie s krbom, kotlom a podobne. Po päťročných skúsenostiach s predajom nášho zariadenia môžeme zkonštatovať, že naše úsilie nieje zbytočné a do budúcna si želáme veľa ďalších spokojných zákazníkov.